انبار حوله فخر ایران که محلی برای رشد سوسک ها شد

ست های کتانی حوله فخر ایران حمام معمولا از حوله های صورت، حوله های مخصوص بیده و حوله های بزرگتر برای حمام تشکیل شده اند. گاهی اوقات در داخل مجموعه حوله های کوچکتری نیز برای خشک کردن دست ها وجود دارد، به خصوص در هنگام مسافرت، به اصطلاح “لاوت”. نه به ندرت، در ست ها، حوله های همسان نیز وجود دارد.

ابعاد ممکن است متفاوت باشد، اما معمولاً اندازه حوله حمام حدود 100 در 150 سانتی متر است، اندازه حوله متوسط ​​حدود 60 در 100 سانتی متر است، حوله برای بیده ابعاد 40 در 60 سانتی متر و حوله های مورد استفاده برای دست ها، برای قرار دادن در حمام مهمان، “لاوت”، دارای اندازه تنها 30 در 30 سانتی متر است.

مقدار مناسب حوله برای خانه؟ یک قانون کلی نانوشته نشان می دهد که هر یک از اعضای خانواده حداقل به سه حوله نیاز دارند: حوله صورت، حوله قیمتی و حوله حمام. بنابراین لازم است به اندازه کافی ملحفه حمام برای کل خانواده و هر مهمان به همراه داشته باشید.

تا آنجا که به ترکیب مربوط می شود، حتی حوله ها نیز نمی توانند از انتخاب سبکی که کل وسایل حمام را در بر می گیرد، فرار کنند.

حوله

کتان سفید همیشه یک راه حل ظریف است و محدودیت های زیبایی ایجاد نمی کند، اما برای به دست آوردن یک جلوه عالی می توانید رنگ و سایه های موجود در کاشی ها را با نقوش هندسی یا گلدار یا راه راه انتخاب کنید.

حوله های رنگی نیز مانند حوله پنتون در رنگ های روشن و روشن بسیار محبوب هستند.
سرنخ هایی وجود دارد که به ما کمک می کند بفهمیم چیزی که می خریم یک حوله با کیفیت بالا است یا خیر. بهترین الیاف پنبه بلند و صاف هستند. علاوه بر این، بهترین حوله های تری در لمس نرم و مخملی هستند و وزن ثابتی دارند.

برای ارزیابی قابلیت اطمینان یک محصول برای کتانی حمام، یکی از مقادیر مرجع GPM است، یعنی گرم بر متر، عالی که از 550 گرم در دقیقه شروع می شود. اگر برچسب این داده‌ها را نشان نمی‌دهد، می‌توانیم پارچه را لمس کرده و وزن و قوام آن را با گرفتن آن و اطمینان از پراکنده نشدن پرز و نخ آزمایش کنیم: به این ترتیب مطمئن می‌شویم که حوله بدنه خود را از دست ندهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.