خواننده ای با شال مارک باربری بعد از کنسرت خودکشی کرد

شال مارک باربری نوعی پارچه است که به شما این امکان را می دهد تا بدون فکر کردن به آب و هوا و فصل، شال های شیک خود را در تمام طول سال با خود حمل کنید. با این حال، برای ساخت شال کتان تابستانی بیشتر از زمستان رایج است. اگر دوست دارید شال روی سرتان ببندید، شال کتان به خوبی به شما می آید و هرگز رنگ شما را تغییر نمی دهد.

ویژگی های شال کتان:

با ظاهر رسمی و غیررسمی به خوبی هماهنگ می شود
شما می توانید آن را به طرق مختلف به عنوان یک کیف آب نبات یا شانه آویزان حمل کنید.
پارچه سبک
در چندین درجه موجود است
معایب شال های کتان:

گران

خیلی دوستدار محیط زیست نیست

نکته خرید:

برای اینکه راحت و شیک به نظر برسید سعی کنید فقط یک شال کتان تابستانی بخرید.

چگونه شال کتانی بپوشیم؟

مثل یک ژاکت

مثل ردای او

مثل حجاب

انواع شال شکل و مدل:
شال ها نه تنها از نظر پارچه متفاوت هستند، بلکه بیش از یک شکل نیز دارند. این رنگ ها اغلب به عنوان الگوی شال شما شناخته می شوند. با تشکر از صنعت مد و دوستداران مد که انواع شال های کلاسیک و شیک را معرفی کرده اند.

مزایای استفاده از مدل های مختلف شال :

شال های شیک آماده حجاب هستند برای بستن آن یا پیچاندن آن به دور شانه ها نیازی به تلاش زیادی ندارید با یک شال می توانید به سرعت آماده شوید با این حال، راه های زیادی برای آزمایش مدل شال خود نخواهید داشت.

اینجا بیشتر درمورد آن بیاموزید:

من. شال های شیک زنانه
پانچو:
لباس‌های مجلسی دوخته شده و آماده پوشیدن شال هستند که باعث ترس عابران می‌شوند. کت اکسسوری مناسب زمستانی است. آنها در پارچه های متعدد با تزئینات خز، طرح های چهارخانه یا راه راه و شکل های زیادی وجود دارند.

آنها می توانند با هر نوع ساق شلواری ، شلوار و سایر لباس ها همراه شوند. شکل کت معمولاً به صورت چمباتمه ای یا زاویه دار مانند مثلث است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.