در محل کار چی باید بپوشم؟

هر دفتری کدهای لباس بلوچی زاهدانی لباس و فرهنگ متفاوتی دارد، و حتی اگر بدانید که دفتر شما از کدام کد لباس استفاده می کند، هنوز هم می تواند یک چالش باشد که بفهمید چه لباسی بپوشید.

خبر خوب این است که چیدن یک کمد  کار نباید پیچیده یا گران باشد. ما همه چیزهایی را که باید در مورد لباس پوشیدن در محل کار بدانید، همراه با چند نکته و ترفند برای احساس حرفه ای و راحتی در دفتر گردآوری کرده ایم.

همه می‌خواهند اولین تأثیر خوبی بگذارند، و این همه با نحوه ارائه خود در روز اول شروع می‌شود. دانستن اینکه در یک دفتر کار جدید چه بپوشید می تواند چالش برانگیز باشد، مدل لباس مجلسی ساده و شیک زنانه  اما چند قدم وجود دارد که می توانید برای کمک به آنها انجام دهید.
هیچ اشکالی ندارد که یک ایمیل سریع به سرپرست خود بپرسید که خط مشی لباس پوشیدن شرکت چیست و مردم معمولاً برای محل کار چه می پوشند.

فقط درخواست ظرف ژله تک نفره کد همیشه کل ماجرا را بیان نمی کند، بنابراین هیچ چیز عجیب یا نامناسبی در مورد اینکه مردم معمولاً چه می پوشند وجود ندارد. تقریباً همیشه می توانید برخی از سرنخ ها را در صفحه “درباره ما” یک شرکت یا در حساب رسانه های اجتماعی آنها پیدا کنید. . به دنبال تصاویر تیم در اطراف دفتر یا در رویدادها بگردید تا ببینید آنها چه لباسی می پوشند.

در طول مصاحبه (چه به صورت مجازی و چه حضوری) در مورد لباس پوشیدن افرادی که به آنها می دهید یادداشت بردارید.
هنگامی که در دفتر هستید (یا در تماس های ویدیویی)، به اطراف نگاه کنید و ببینید که همه همکاران شما چه لباسی می پوشند. شخص (یا افرادی) را که بیشتر می خواهید از آنها تقلید کنید پیدا کنید و از آنها الهام بگیرید. به قول قدیمی ها برای شغلی که می خواهید لباس بپوشید نه شغلی که دارید.

اگر از کسی بپرسید که وزن بلوک سقفی چقدر است، به طور کلی یکی از چهار کد لباس را به شما می‌دهد: کسب‌وکار حرفه‌ای، بیزینس کژوال، گاه به گاه هوشمند یا غیر رسمی.

برخی از کدهای لباس میانی دیگر نیز وجود دارد، اما این چهار کد معمولاً طیفی از لباس‌هایی را که به طور متوسط ​​آمریکایی‌های شما هر روز برای سر کار می‌پوشند، پوشش می‌دهند. ما هر یک را تقسیم کرده ایم و همه چیزهایی را که برای لباس پوشیدن برای موفقیت باید بدانید را فهرست کرده ایم!

 • منابع:
  1. What Should I Wear? The Ultimate Guide to Workplace Dress Codes
 • تبلیغات:
  1. انواع مدلهای تراکتور را بشناسید!
  2. نحوه انتخاب لباس بچه گانه
  3. با خورردن شیرینی نارگیلی از کرونا در امان بمانید
  4. استفاده از جواهرات نقره برای کم کردن وزن!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.