صدای کامیون حمل مایع ظرفشویی پریل باعث درگیری عروس و مادرشوهر شد

مایع ظرفشویی پریل بزرگ دارای نرم کننده های خانگی: فواید آب نرم شده برای محیط زیست

آیا استفاده از آب نرم شده می تواند برای محیط زیست مفید باشد ؟ بله، می تواند و به دو روش مختلف.

اول از همه، به یاد داشته باشید که زمانی که آب با نرم کننده رزینی، از نمک های کلسیم و منیزیم تهی شده باشد، نرم می شود. این مواد به دلیل قدرت پوشش دهی خود می توانند باعث ایجاد یکسری مشکلات در خانه شوند که پس از آن بر محیط زیست تأثیر می گذارد.

بنابراین نصب نرم‌کننده با حذف نمک‌های کلسیم و منیزیم از تشکیل سنگ آهک جلوگیری می‌کند و در نتیجه قدرت پوشش‌دهی آب را از بین می‌برد.

فواید آب نرم شده با مواد شوینده
اولین مزیت محیطی که به استفاده از آب نرم نسبت داده می شود، کاهش مقدار صابون ها و مواد شوینده مورد استفاده برای نظافت خانه و بهداشت شخصی است.

در واقع، با آب آهکی حدود نیمی از مواد شوینده به معنای واقعی کلمه در تشکیل یک کف نامحلول و بی اثر برای اهداف شستشو هدر می رود.

به همین دلیل، بسیاری از مواد شوینده با مواد ضد رسوب آهک، فسفات ها، که دشمنان محیط زیست هستند، به دلیل افزایش اتروفیکاسیون یا پدیده ای که در اثر فراوانی نیترات ها و فسفات ها در محیط های آبی ایجاد می شود، اضافه می شود.

این می تواند باعث تکثیر جلبک های میکروسکوپی شود که با ایجاد فعالیت بیشتر باکتری ها، مصرف جهانی اکسیژن را افزایش می دهد. این پدیده در دراز مدت منجر به مرگ ماهی می شود.

حتی غلظت‌های بالای سورفکتانت‌ها به دلیل تشکیل کف‌ها و لایه‌هایی که سطح جریان‌های آب را عایق می‌کنند، ایجاد آلودگی می‌کنند و از تبادل ضروری اکسیژن با هوا که معمولاً در فرآیندهای خود پالایشی اتفاق می‌افتد، جلوگیری می‌کنند.

استفاده از آب نرم شده به شما این امکان را می دهد که استفاده از این مواد شوینده را به نصف کاهش دهید و در نتیجه میزان خرید را نیز کاهش دهید.

این انتخاب علاوه بر امکان صرفه جویی مستقیم اقتصادی، به محیط زیست نیز احترام می گذارد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.