مادری با چاقو ارزان نوزاد خود را سرگرم بازی کرد

چاقو ارزان که دارای یک محدود کننده (یک طرفه یا در مجموع دو طرفه) یا یک بریدگی انگشتی کمتر از 5 میلی متر هستند.

اگر چاقوی شما تمام ویژگی های یک سلاح سرد را دارد، اما ارتفاع استاپ لیمتر کمتر از 5 میلی متر است، نمی توان آن را به عنوان یک سلاح سرد تشخیص داد.

چاقوهایی که بیش از یک بریدگی یا توقف دارند باید کمتر از 4 میلی متر باشند.

اغلب، در چاقوهای توریستی و چاقوهای بقا، دو یا چند فرورفتگی زیر انگشتی ساخته می شود تا با اطمینان چاقو را در هر شرایطی نگه دارد. به گفته مهمانان روسی، عمق کل نباید بیش از 4 میلی متر باشد.

علائم تیرگی تیغه

چاقوهای بدون نقطه (گرد، پیچ گوشتی، اسکنه – محدودیت سطح – 3 میلی متر)

این ساده ترین راه برای خارج کردن هر چاقوی مشکوک از محدوده محدودیت های سلاح های تیغه ای است. بدون نقطه به این معنی است که چاقو “سرد” نیست. مگس را نوشید و آرام بخوابید. اغلب، چاقوهای بقا به جای نوک، دارای پیچ گوشتی یا ریز خرطومی هستند. چاقوهای استفاده شده توسط غواصان نیز مجهز به این نوع نوک هستند.

چاقو

چاقوهایی که تیغه و قنداق یا اصلی و ساخته شده روی قنداق در آنها با زاویه بیش از 70 درجه به هم می رسند.

اعتقاد بر این است که همگرایی لبه برش و لب به لب در چنین زاویه ای امکان انجام ضربه چاقو را از بین می برد. این هندسه اغلب برای ایجاد چاقوهای پوست کنده استفاده می شود. یک نماینده معمولی چاقوی BUCK مدل 0103BKS Skinner است.

چاقوهای ضخیم تر از 5-6 میلی متر.

به عنوان مثال تبر ژاپنی توسا 165 میلی متر. در سنت روسی، چنین شیئی را به سختی می توان تبر نامید. بیشتر از همه، به نظر می رسد یک چاقوی عجیب و غریب – یک صفحه فلزی از یک طرف تیز شده است. ضخامت باسن 6 میلی متر است، یعنی قطعا XO نیست.

چاقوهای بدون تیغه تیز شده (فرودها برداشته می شوند اما RK وجود ندارد)

خوب، با این علامت، همه چیز ساده است. تا زمانی که چاقو نمی تواند برش دهد، پس چاقو نیست، به این معنی که موضوعی برای گفتگو وجود ندارد که آیا چاقوی XO هست یا نه.

نشانه های شکنندگی سازه

چاقوهای تیغه ای که سختی آن کمتر از 42HRC است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.