چیپس سرکه ای ساده وسیله ای برای خودکشی جوانان

اگر هر روز چیپس بخورید چه اتفاقی می افتد؟
چیپس، چیپس سرکه ای ساده، چیپس فلفلی. آنها را می توان بی نهایت خورد. اگر واقعاً برای صبحانه، ناهار و شام چیپس بخورید چه اتفاقی می‌افتد؟ در واقع، افراد زیادی در جهان هستند که نمی توانند زندگی بدون چیپس را تصور کنند.

به عنوان مثال، در فرانسه و ایالات متحده، چیپس سیب زمینی بیش از 80 درصد تنقلات مصرفی جمعیت این کشورها را تشکیل می دهد.

چه چیزی در مورد این خوراکی های خوشمزه است؟ اول از همه، چیپس بسیار مغذی است. به عنوان مثال، یک بسته بزرگ چیپس 225 گرمی 1240 کیلو کالری است.

در عین حال، یک فرد عادی به 2000 کیلو کالری در روز نیاز دارد. به طور کلی، شما باید 1.5 بسته چیپس بخورید و انرژی مصرف شده برای کل روز کافی است.

اما تغذیه تنها چیزی نیست که چیپس می تواند ما را خوشحال کند. به عنوان مثال، آنها مقدار زیادی ویتامین C دارند. در چیپس، 4 برابر بیشتر از سیب زمینی خام است.

چیپس

غلظت آن به دلیل از دست دادن آب در طی عملیات حرارتی در حین تهیه آن افزایش می یابد. چیپس علاوه بر ویتامین C حاوی مقدار زیادی پتاسیم است.

این در کار سیستم عصبی عضلانی نقش دارد و به بازیابی قدرت پس از فعالیت بدنی جدی کمک می کند. و اینجاست که خبرهای خوب در مورد چیپس به پایان می رسد.

با سایر ویتامین ها و عناصر کمیاب موجود در چیپس، همه چیز مرتب نیست. به عنوان مثال، آهن بسیار کمی دارند، به این معنی که مشکلات غنی سازی اکسیژن بافت ها و اندام های بدن تضمین می شود.
ویتامین A نیز به طور کامل در چیپس وجود ندارد.

بازسازی پوست، کاهش سرعت پیری، تشکیل اسکلت و دندان ها، سلامت چشم ها، ریه ها و دستگاه گوارش – این همه چیز است، ویتامین A که در چیپس نیست. .
چیپس همچنین فاقد ویتامین B12 است. بدون آن، بدن کم خونی، ضعف عضلانی و سرگیجه را تضمین می کند. از این نتیجه می شود که رژیم غذایی چیپس تمام آنچه بدن برای عملکرد طبیعی نیاز دارد را تضمین نمی کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.