کارتریج طرح 83a با چاپ تصاویر باعث شکر آب شدن روابط دو کشور شد

کارتریج جوهر یا کارتریج طرح 83a افشان یک مجموعه قابل تعویض در یک چاپگر است که حاوی جوهر و اغلب خود سر چاپ است که در حین چاپ جوهر را روی کاغذ پخش می کند.

این نام از این واقعیت ناشی می شود که مربوط به یک ظرف سخت است که در داخل دستگاه قرار می گیرد و حاوی جوهر مبتنی بر آب یا یک حلال خاص است.

هر کارتریج جوهر حاوی یک یا چند مخزن جوهر مستقل است. برخی از تولیدکنندگان همچنین کنتاکت های الکترونیکی و تراشه ای را اضافه می کنند که با چاپگر ارتباط برقرار می کند.

جایگزینی مواد مصرفی یکی از کاربردهای مهم کارتریج است. اینها در چاپگرها برای داشتن جوهر یا تونر استفاده می شوند.

چندین مارک چاپگر با مدل‌های کارتریج مختلف وجود دارد: هیولت پاکارد ، اپسون ، لکسمارک ، شرکت کانن ، صنایع برادر ، و زیراکس اوکیداتا و غیره. کارتریج ها معمولاً مختص برند و تقریباً همیشه به مدل هستند.

هیچ استانداردی وجود ندارد اقدامات احتیاطی ایمنی شخصی بخش های متحرک واحد مراقب باشید مو، لباس، انگشتان، لوازم جانبی و غیره در قسمت های متحرک دستگاه گیر نکند.

بخش های متحرک واحد غلتک و چرخ دنده است. یک غلتک جداکننده و یک غلتک تغذیه سند وجود دارد که چرخانده می شوند توسط موتور تغذیه سند. یک چرخ دنده دو غلتک را می چرخاند. مراقب باشید که آنها را با دست خود لمس نکنید، به خصوص زمانی که دستگاه در حال فعالیت است.

بخش های برق زنده تمام بخش های الکتریکی دستگاه که با برق AC توسط سیم برق AC تغذیه می شوند، برق دارند. هرگز دستگاه را برای سرویس با برق AC وصل نکنید.

احتیاط: ولتاژ AC به سمت اصلی واحد منبع تغذیه تامین می شود. بنابراین، همیشه سیم برق متناوب را از قبل جدا کنید جداسازی برای سرویس.

پرتو لیزر و بخش واحد فیوزر

چاپگر این دستگاه از لیزر استفاده می کند. استفاده از کنترل ها یا تنظیمات یا اجرای رویه هایی غیر از موارد مشخص شده در اینجا ممکن است منجر به قرار گرفتن در معرض پرتوهای خطرناک شود.

واحد فیوزر داخل دستگاه است و داغ می شود. هنگام برداشتن کاغذ گیر کرده یا تمیز کردن شیشه پایین آن را لمس نکنید.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.